Camoda Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Camoda BELLA

Görsel bütünlük ve 8 farklı renk seçeneği sayesinde de evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlar.

Uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır.

Temperli cam, çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra hava, su ve rüzgar yalıtımında da üstün performansa sahiptir.

Sistem üzerinde bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı sorunları kolayca ortadan kaldırır.

Bella Cam Balkon Sistemleri Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekânları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı yaratır.

Temperli cam, temperli çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra yüksek hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlar.

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Kolay kullanımı ve üstün donanım özellikleri ile yaşam konforunuz için aradığınız her şeyi bir arada sunar.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerindeki cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır. Cam- Profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmadığı için bağlantı noktalarında güvenliği tehdit edecek deformasyonlar oluşmaz. Uzun vadede masrafsız ve güvenli kullanım sunar.

Cam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir.

Bu özelliği sayesinde uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde şeffaf conta yerine alüminyum kapak profili kullanılır. Bu sayede profiller sararmaz, kırılmaz aynı zamanda tutamak olarak kullanım imkanı da yaratır.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde, sabit kanadı kapatıldığında çıkış kapak seti de kendiliğinden kapanarak çıkış kanalını gizlemeye yardımcı olur.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde cam panellerin altında ve üstünde 32mm çapında 8 adet metal gövdeli taşıyıcı tekerlekler bulunmaktadır.

Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar yüksek performans sağlar.

Bella Cam Balkon Sistemlerin’in özel profil yapısı sayesinde cam panellere dokunulmadan sistem açılıp kapanabilir. Böylece camlar üzerinde el izi kalmaz, sistem daha uzun süre temiz korunabilir.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde bulunan cam panellerin her iki yüzeyi, güvenli ve kolay bir şekilde içeriden temizlenebilir.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde her uygulama alanına kolaylıkla adapte edilebilmesini mümkün kılan,dekoratif ve fonksiyonel çözümler sunan kasa uzatma profili ve köşe dönüş profilleri ile uygulama yapılması zor gözüken alanlarda bile kullanıcısına çözüm yaratır.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde bulunan gizli su tahliyesi kanalları ile yağmur suyu profile ulaşmadan tahliye edilir ve terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar.

Bella Cam Balkon Sistemleri Isı Yalıtımı

Camoda Bella Cam Balkon Sistemleri, sahip olduğu tescilli çıkış kapağı ile rüzgar geçişini engeller.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir. Düşeyde çift sıra kullanım imkanı sunarak dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratır.

Uygun alanlarda cam birleşim noktalarında 4 kademeli conta uygulaması da yapılarak yalıtım performansı arttırılabilir.

Panel boyunca sahip olduğu gizli fırça conta uygulaması ile yalıtım performansı arttırılırken estetik görünümden de ödün vermez.

Cam Balkon Sistemleri’nin Doğru Montajı Neden Önemlidir?

Yenilikçi tasarım kriterlerine göre oluşturulan Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri pek çok üstün özelliğe sahiptir.

Kolay kullanım ve üstün performans için doğru montaj yapılması büyük önem taşır.

Doğru montajı yapılmış Bella Katlanır Cam Balkon Sistemi kullanıcısına güvenlikle birlikte, hava, su ve rüzgâr yalıtımı sağlar.

Bella Cam Balkon Sistemleri Ses Yalıtımı

Bella Cam Balkon Sistemleri’nde kullanılabilen çift cam ses yalıtımında yüksek performans sağlar, sessiz ve huzurlu yaşam alanları yaratır.

Bella Cam Balkon Sistemleri Emniyet ve Güvenlik

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerinde istasyon noktasında kanatların açık konumdayken sabitlenmesini sağlayan çocuk emniyet kilidi ile güvenlik arttırılmıştır.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerine isteğe bağlı olarak 8mm temperli ve 20mm temperli çift cam uygulaması yapılabilmektedir. Kullanılan temperli cam, normal camlara göre daha güvenlidir.

Bella Cam Balkon Sistemleri Nasıl Üretilir?

Camoda’nın yenilikçi cam balkon sistemleri kullanıcısına kolaylık ve konfor sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bayilerimiz, yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaparak Bella Cam Balkon Sistemleri’nin sahip olduğu üstün özelliklerden son kullanıcının faydalanmasını sağlar.

Yüksek performanslı, kullanıcı dostu sistemler için Camoda Balkon Camlama sistemleri üretimin tüm süreçlerini titizlikle yönlendirmektedir.

Camoda ECO BELLA

Görsel bütünlük ve 3 farklı renk seçeneği sayesinde evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlar.

Tüm balkonlara uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan yaratır.

Temperli cam uygulaması ile rüzgar yükü ve oluşabilecek darbelere karşı yüksek dayanım sağlar.

Sistem üzerinde bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı sorunları kolayca ortadan kaldırır.

Eco Bella Cam Balkon Sistemleri Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Eco Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri beyaz, naturel eloksal ve titan (bronz) olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle evinizin mimarisine uyum sağlar. Aynı zamanda;

• Yağmur suyunu engelleme
• Temperli cam uygulaması ile darbelere karşı dayanım
• Çocuk emniyeti
• Toza karşı koruma
• Ses etkisini azaltma gibi özellikleri bulunmaktadır.

Yaşam konforunuz için aradığınız her şeyi bir arada sunar.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerindeki cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır.

Cam- Profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmadığı için bağlantı noktalarında güvenliği tehdit edecek deformasyonlar oluşmaz. Uzun vadede masrafsız ve güvenli kullanım sunar.

Cam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir.

Bu özelliği sayesinde uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı sunar.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerinde şeffaf conta yerine alüminyum fitil kullanılır. Bu sayede düşey profillerde sararma ve kırılma meydana gelmez.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerinde cam panellerin altında ve üstünde 32mm çapında çift rulmanlı 4 tekerlek bulunmaktadır.

Kolay uygulanabilir, kolay kullanılabilir.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerinde bulunan cam panellerin her iki yüzeyi, güvenli ve kolay bir şekilde içeriden temizlenebilir.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemleri, kasa uzatma profili ve köşe dönüş profilleri ile uygulama yapılması zor gözüken alanlarda bile kullanıcısına çözüm yaratır.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerinde bulunan gizli su tahliye kanalları, camda oluşan terleme sorunlarını ortadan kaldırır.

Cam Balkon Sistemlerinin Doğru Montajı Neden Önemlidir?

Doğru montajı yapılmış Eco Bella Cam Balkon Sistemi, kullanıcısına güvenlikle birlikte, hava, su ve rüzgâr yalıtımı sağlar.

Camoda CONSENSUS

Consensus Cam Balkon Sistemleri Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekânları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı yaratır.

Temperli tek cam, temperli çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla dışarıdan gelen darbelere karşı yüksek dayanım sağlamaktadır.

Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri, dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Uygun cam kullanımı ile ısı yalıtımı sağlayarak her mevsimde balkon keyfi yaşamanızı sağlar.

Toz geçişini engelleyen yapısı sayesinde balkonunuzun kirlenmemesini sağlar.

Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde bulunan cam panellerin her iki yüzeyi, güvenli ve kolay bir şekilde iç mekandan temizlenebilir.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Kol Detayı

Uygulanacak alanın yapısına göre kollu ve telli alternatifleri ile farklı birçok ortama uygulanabilir.

Kollu uygulama, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çekerken aynı zamanda çoçuklar için ektra güvenlik sağlar.

Consensus Cam Balkon Sistemleri Yalıtım Özellikleri

Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri, sahip olduğu contalı çıkış kapağı ile rüzgar geçişini engeller.

Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir.

Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde kanatta bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar.

Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde kullanılan çift cam, ses yalıtımıyla sessiz ve huzurlu yaşam alanları oluşturulmasına katkı sağlar.

Düşeyde beş sıra fırça veya tpv conta kullanılarak kötü hava koşullarının etkisini azaltır. Aynı zamanda kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan yaratır.

Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinin Doğru Montajı Neden Önemlidir?

Kolay kullanım ve üstün performans için doğru montaj yapılması büyük önem taşır.

Doğru montajı yapılmış Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemi, kullanıcısına güvenlikle birlikte, hava, su ve rüzgâr yalıtımı sunar.

Consensus Cam Balkon Sistemleri Emniyet ve Güvenlik

Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde istasyon noktasında kanatların açık konumdayken sabitlenmesini sağlayan çocuk emniyet kilidi ile güvenlik arttırılmıştır.

Camoda Consensus Katlanır Cam Balkon Sistemleri ile isteğe bağlı olarak 8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam uygulaması yapılabilmektedir. Temperli cam kullanılmasından dolayı dışarıdan gelen darbelere dayanım fazladır. Aynı zamanda cam kırılmalarında taneler halinde dökülerek yaralanmayı engeller.

JALUZİ

30 mm temperli cam kullanımında isteğe bağlı olarak iki cam arası jaluzi kullanılabilir. Estetik görünüm yakalamak ve güneşi kontrol etmek için yapılan bu uygulama aynı zamanda ekstra perde kullanımı da gerektirmez.

Güneş Kontrol Sistemleri / Dış Mekan Perde

Mükemmel ısı ve ışık kontrolü özelliğiyle öne çıkan Camoda Dış Mekan Perde Sistemi, Consensus Katlanır Cam Balkon sistemine uygulanabilmektedir. Dış Mekan Perde Sistemi ile evinize girecek güneş ışınlarını kontrol edebilirsiniz. Yağmur ile kendini temizleyen dış mekan perde sistemi yağmurlu havalarda camlarınızın kirlenmesini engeller. İç mekanı kötü hava koşullarına karşı korur. Sineklik görevi görerek tüm haşerelere karşı koruma sağlar. Manzaranızı bozmadan rahatlıkla dışarıyı izleyebilme imkanı sunarken yazın klima, kışın yakıt masraflarını azaltır

 

 

Camoda Performus

Tek cam ve çift cam uygulamaları ile optimum seviyede yalıtım sağlar. Özel gömme kollu uygulaması sayesinde kolay kullanım ve güvenlik sağlar. Bütçenize uygun çözümler ile yeni yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Optimum düzeyde yalıtım ve tasarımı bir arada sunan akılcı çözümdür.

Genişlik 40 mm

Conta TPV/Fırça Conta

Conta Sayısı İç-Dış/ÇiftSıra

Kanat Araları Alüminyum Kapak Profili

Cam Uygulamaları 8 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam

Mekanizma 8 tekerlekli taşıyıcı tasarım

Opsiyon Stor perde profili ve damlalıklı ray profili

Tasarım ve Fonksiyonellik

• Özel tasarım damlalıklı ray profili sayesinde mimarinize uyum sağlamaktadır.

• Kilit sistemindeki gömme kollu yapısı, balkonunuzda estetik bir görüntü yaratırken kolay kullanımı ile de dikkat çekmektedir.

• Cam-profil bağlantısında kanat tasarım ı vekullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır. Cam-profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmamaktadır.

• Yaygın kullanımdaki balkon tiplerine uyum sağlayan donanımları ve 7 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan oluşturur.

Yalıtım

• Alüminyum kapak profillerinde yer alan gizli çift fırça contalar sayesinde balkonunuzda ekstra toz ve rüzgar yalıtımı sağlar.

• Performus Cambalkon Sistemlerine 24 mm çift cam kullanımı ile ısı,ses ve rüzgar yalıtımı arttırılmıştır.
 

Güvenlik

• Çocuk emniyet kilidi ile güvenlik arttırılmıştır.

• 8 mm ve 24 mm temperli cam kullanımı ile darbelere karşı dayanım arttırılmıştır.